Bölme duvar modelleri

2013-01-21 18:05:00

 

bölme duvar Türk üretici acar ofis nano teknolojisi ile ürettiği alüminyum bazlı kaplama malzemesidir. Üretim, uygulama, dekor ve sağlık açısından üstün özellikler taşır. İç mekan dekorasyonlarında kullanılan ofis bölme duvar, diğer bölme duvar  iç cephe kaplama malzemelerine büyük farklar atabilir. Benzersiz dekoratif görünümünün yanında iç mekanların ferahlığını arttırmaktadır. Sigara, toz kokusu, ev hayvanları, mutfak ve banyolarda oluşabilecek hoş olmayan kokuları içine çekerek yok edebilen ofis bölme duvar iç cephe bölmesi, evler ve ofislerin oksijen kalitesini de arttırıyor.

ofis bölme sistemleri Sadece kötü kokular üzerinde etkili değil, nem, bakteri ve küf oluşumlarını da engeller. Özellikle alerji hassasiyeti olan kişiler için daha sağlıklı ortamlar kazandırıyor. bölme duvar sistemleri ortamdaki nem %70’i aştığında nemi emmeye başlar, nem %40 altına düşerse içindeki nemi bırakarak havayı dengede tutar. Daha bitmedi, eğer iç mekanda zehirli gaz oluşmuşsa alüminyum ofis bölme iç cephe kaplaması, zehri içene çekerek havayı temizlemeye devam eder. Bu özelliğinden dolayı bir çok firma ecoline ofis bölme duvar sistemlerini tercih ediyor.

Bölme duvar sistemlerinde bulunan üstün özellikleri nedeniyle bölme duvar kaplamaları, birbirinden farklı birçok mekanda kullanılabilir. Okul, hastane, halka açık mekanlar, evler ve vb.gibi sayısız iç dekorasyon örneğinde ecoline bölme duvar kaplama malzemeleri tercih edilebilir. Hem duvar hem de tavan dekoru olarak kullanılır ve leke tutmaz.Ofis bölme duvar Güvenlik olarak ecoline bölme duvar iç cephe kaplama malzemesi, nano teknolojisi ile üretilmiştir. Üretiminde kimyasal madde kullanılmamıştır ve kimyasal içermediğini tescilleyen sertifikası ile birlikte satışa sunulmuştur.

ofis bölme

bölme duvar sistemleri

ofis bölme sistemleri

Son zamanların en gözde dekorasyon malzemesi demontable bölme duvar paneller.Kullanım alanı oldukça fazla ve sadece hayal edilebileceklerle sınırlı. Ofis İç ve dış dekorasyonda büyük farklar katabilecek olan bölme duvarlar aynı zamanda kullanım ve uzun ömürlülük açısından da çok avantajlı görünüyor. Dekorasyonda bölme duvar kullanmak çok eski zamanlardan beri uygulanmaktadır. Kışın sıcaklığı yazın ise serinliği muhafaza etmede etkilidir. Yakın zamana kadar otantik dekorasyon tarzlarında kullanılıyordu fakat bugün modern dekorasyonlarında da büyük ilgi uyandırıyor. Modern TV ünitelerinin konumlandırıldığı duvarlarda, mutfak dekorasyonunda ve banyo gibi ıslak mekânlarda ofis bölme duvar panellerini görmek mümkün. Üstelik taş panellerin çeşit bakımından da çok zengin olması dikkat çekici fikirler çıkartıyor ortaya.

bölme duvar sistemleri püskürtme, patlatma, eskitme gibi birçok tehlikeli maddeye nazeren teknik olduğundan bu tür tehlikeleri kolayca aşmış bir sistemdir.Ofislerde kullanılan bölme duvar paneller haline getirilmesi dekorasyondan büyük kolaylıklar sağlıyor. Şık, kullanışlı, modern ve fark yaratan bir stil sunan taş duvar dekorasyonları her çeşit mekân dekorasyonunda kullanılabilmektedir. Bölme duvarlar konusunda en çok endişe edilen konu ise ağırlık. Genellikle yapılara ağırlık yaptığı düşünülür fakat bölme duvar paneli haline getirilen bölme duvarlar özel tekniklerle hazırlandığı için hafif yapı malzemelerine dönüşürler aynı zamanda da nefes alma özellikleri vardır. Bu yüzden sağlıklı ve güvenlidir.

bölme duvar

Alıntıdır : cagriinsaat.com

0
0
0
Yorum Yaz

Ofis Bölme

Bölme Duvar