Yatay camlı bölme duvar sistemleri

2013-01-11 12:32:00

Yatay Camlı Bölme Duvar :Modüler cam bölme duvar, satina, kumlu, reflekte, opak, renkli, desenli farklı cam çeşitleriyle iç mekanlara şık bir görünüm verirken tasarım özgürlüğü de sunar. Dolu panellerin tercih edilmediği tamamen cam ile şeffaflık istenen bölmelerde kullanılır. Bu modellerde zemin ile tavan arasında kalan kısım tamamen cam modül ile geçilir. Tam camlı bölme duvar sistemleri modülleri uygulama alanlarında genellikle koridor veya lobiye bakan, görüş alanı ve ışık alma olasılığı fazla olan bölümlerinde kullanılır.Yarı Camlı Ofis Bölme Duvar, bölme duvar modüllerinin alt paneli dolu, üst kısımları farklı cam seçenekleri veya çift cam arası jaluzili olarak imal edilir. Ekstrem durumlarda farklı ölçülerde konsepte uygun olarak özel üretim yapılabilir.

ofis bölmeYarı camlı bölme modülü, oluşturulan mekanların koridor yada açık alanlara bakan cephelerinde kullanılan ve masa, koltuk gibi mobilyaların hizasında simetrik bir görüntü sağlayan bölme duvar panel modelidir.Yatay Camlı Bölme Duvar, bölme duvar modüllerinde yatay cam panelleri ile daha modern ve mimari detaylar ortaya koyar. Yatay cam bölme tamamen şeffalık sağladığı gibi, mat cam kullanımlarında ışık geçirgenliği olan ve görüş özelliği kısıtlı rahat ve şık çalışma ortamı sağlamaktadır. Farklı cam modelleri seçimi veya kumlama yöntemi ile yapılabilecek desen ve çizgiler sisteme ayrı bir dizayn vermektedir.

Yatay cam bölme duvar sistemleri çalışma ortamlarına modern mimari çizgiler, şık ve estetik görünüm sağlar. Yatay camlı bölme duvarlar estetik görünümünün yanında üretiminin üstün teknolojisi ve pratik sistemleriyle mekanlarda az fire vererek en fazla kullanım alanını ortama kazandırarak ofis ve işyeri gibi alanları bölümlemeye olanak tanır.Cam, bölme duvar panelleri çalışma ortamlarına şık ve estetik görsellik görünüm sağlar. Yarı camlı bölme duvarlar estetik görünümünün yanında üretiminin üstün teknolojisi ve pratik sistemleriyle mekanlarda az fire vererek en fazla kullanım alanını ortama kazandırarak ofis ve işyerleri gibi alanları bölümlemeye olanak tanır.Tam camlı bölme modellerde yerden tavan seviyesine kadar camlı bölme modüller uygulanır. Ayrıca kapı üst seviyesine kadar olan kısımlar camlı bölme duvar, kapı üst seviyesi ile tavan arası dolu panellerle de uygulama yapılabilir. Bölme duvar standart modül genişlikleri 90 cm, 105 cm ve 120 cm olarak kabul edilir. Uygulama alanlarına göre özel modül genişlikleri de yapılabilir.

bölme duvar

ofis bölme

bölme duvar sistemleri

ofis bölme sistemleri

0
0
0
Yorum Yaz

Ofis Bölme

Bölme Duvar